Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Whats Up

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lil Kole:
Boj muzik N'Siperfaqe me noizee

Noizy:
Boj Muzik N'Sperfaqe me Kolin

Reff.2x:

KU DO QE SHKOJM LIKE WHATTS UP,
DASHNI KAN KEJT LIKE WHATTS UP,
E DJEGIM VENIN CDO NAT, KUDO QE KENA HI

Noizy:

Krejt durt nalt tash prej fillimi
sdi mu nal tash i del timi
vi rrall por at'her kur t'vi, at'here zdi
a na nxen krejt klubi mrena ,
duhet me i lshu do vena,
duhet me i shtu shum venda,
mikrofoni po nxehet ,
hip hopi ka nderprehet
viq kur t'shperthej une rikthehet upss t'rikthehet
my lady be like whats up
my gangsta be like whats up
na jena n'top si qdo nat hapin V.I.P
sot qitni shkrepsa per flake
mu bo shum terr tasht kjo nat
e femrat bini ma ngat ska mo 1
ini-mini mani-mo miliona ma ne zo
kam stilin ti like u know ... noizyyy

Ref.2x:

KU DO QE SHKOJM LIKE WHATS UP,
DASHNI KAN KEJT LIKE WHATS UP,
E DJEGIM VENIN CDO NAT, KUDO QE KENA HI

Lil Koli:

vin lilkokaine me flow like am on flame
vi knej drejt nsken tgrupit tem kejt e thejn
thuj ca? thuj ca than, thuj ca? mut po han
thuj ca? inat na kan, thuj ca ? knojn per fam?

tiki tiki tak clik klak klik buum
ju nxhitna si tb dal ntv pa cit album
nrrug me pun nflow me dhun kush peep e bon si un
dhe si na o gjunah thuj ca klik ceee

shqipet jan kejt ghetto kejt perjetojn ghetto
vet thuj aki zemer a vec endrron ghetto
okejj shqipe po folin tjert shqipe
jo kejt si tjert shqipe, me rrep osht leht shqipe YEEES!

si une me flow zjarrfikse se shqipet se kan dit se
jam nrrep smundje ngjitse tlo nmenje pik cuditse !
jam A klas si drog shkeli natlas me shok
me vibe kejt underground boj muzik nen tok...(boj muzik nsiperfaqe me noizyn)

Noizy:

Boj Muzik nsiperfaqe Me Kolin

Reff.2x:

KU DO QE SHKOJM LIKE WHATS UP,
DASHNI KAN KEJT LIKE WHATS UP,
E DJEGIM VENIN CDO NAT, KUDO QE KENA HI

Noizy :

Bonjour salut noizy prap
Kush po don mu shtye n'rap
Sene tlira shtini ngjep
Skom kusur he me mu sta qet
Ma i kerkuni tann'shqipnin
botes rreth jam tu ju sill
Tu shperthy ti sun e nin se une ktu kom multi kill
Dallohemm pej tetonve qa ka pas deri tash
Qa menojn hala qe jon diqka kan me pa
WHHAT !!?
performancen e kom perfect
materialet i kom nxet
personaliteti im MBRET
aparenca ganksta kejt
Double G Army whass'up
We keepin` ghalil Am So Study am Hot Follow me

Reff.2x:

KU DO QE SHKOJM LIKE WHATTSUP,
DASHNI KAN KEJT LIKE WHATTSUP,
E DJEGIM VENIN CDO NAT, KUDO QE KENA HI..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)