Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Naim Abazi - Hajde Rrushe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Un Jom Aj qe ti e ke kerkuar more rushe o he aman aman mori rushe syrin si goglushe uf aman amanUn Jom Aj qe ti e ke kerkuar more rushe o he aman aman mori rushe syrin si goglushe uf aman aman

Un Jom Aj qe ti e ke kerkuar more rushe o he aman aman mori rushe syrin si goglushe uf aman amanUn Jom Aj qe ti e ke kerkuar more rushe o he aman aman mori rushe syrin si goglushe uf aman aman
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)