Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gold AG - Sherri Presheves N´der T´stambollit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Gold AG - spo ta merr menja qa aaa e din ti.
Prej prishtine en preshev sundon aga ne kit trev i kalli gjojn njo ka njo hiqmu karit se spot njo jen qu pesh kret njerzia thojn n preshev zvjen Gold AG kur po vi po boni ë ti qi ngoj prej a deri ne zh qfar baksuzi rep po knon po kujton se mu me pengon me fol si un ski zemer sa tjom gjall te shkeli me themer jom bash kompleks frizuren gjel e i amel si sheqer u sa keq truimf ta ngula per me rima si GJYSTE VULA
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)