Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juli - Sikur Te Jete Keshtu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me thuaj me thuaj
nje fjale te keqen
te pakten me thuaj nje fjale
sdi si ta marr kte heshtjen tende
jo sdi si ta marr...
Sme thua zemer sme thua te dua
sme thua asnje fjale
kjo heshtja jote
nje kuptim e ka ...

Bridge :
Me thuaj me thuaj
te pakten me thuaj nje fjale
sdi si ta marr jo sdi si ta marr

Sme thua zemer sme thua te dua
sme thua asnje fjale
kjo heshtja jote
nje kuptim e ka ...

Refreni : (2X)

Dhe sikur te jete keshtu
mos me thuaj me fal
mbeshtill kemishen
largohu sa me pare

Kemishen e zgidhe dhe floket i lidhe
keshtu si jo me pare
ndoshta me nje tjeter
do kesh kaluar nje nate.

Kemishen e zgidhe dhe floket i lidhe
keshtu si jo me pare
ndoshta me nje tjeter
do kesh kaluar nje nate.

Refreni : (2X)

Dhe sikur te jete keshtu
mos me thuaj me fal
mbeshtill kemishen
largohu sa me pare

Kemishen e zgidhe dhe floket i lidhe
ndoshta me nje tjeter

Kemishen e zgidhe dhe floket i lidhe
keshtu si jo me pare
ndoshta me nje tjeter
do kesh kaluar nje nate.

Refreni : (4X)

Dhe sikur te jete keshtu
mos me thuaj me fal
mbeshtill kemishen
largohu sa me pare

Me thuaj me thuaj
nje fjale te keqen
kjo heshtja jote
nje kuptim e ka ...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)