Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cannibalz - N'rrug Tmija Shkojn

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S`di qa jom hy n`paranoja
Qto diit pom luhet Loja
Po foli ma shum se goja
Kejt po thojn kshyre ket goja
Ju po lidhnu krejt naper toja
Po thuni kena botime ku
kari ti bon butim kur nuk e ki
nonen e qime . Me polic kom pas
pun se kurr nuk kan mujt mem nxon
m`LIpin 24 or e une rri i kshyri naton
me rep o problem sidomos mos me pi bari une Jom qaj i Pari qe per ata sum ha Kari ..

A po doni naj sen tre me ju
kallu per jeten tem tan diten shetitna ne rrug me kerr une me
shokin tem neper Gilan q`do rrug
tu e majt n`qoft se sbesoni regjistrimin 124867 tu Chillit neper rrugt e Gilanit kaniher spoo nina mir po hy n`tripa te dobermanit e do njerz nuk po kan vler po te do po kom shumica nuk pe din shum e senet per ata qa i bon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)