Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Afrim Uka - Maturant

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kush esht me e bukur sonte
kush ket nat po e hieshon
esht nje maturante e bukur
qe mes shoqeve po vallzon

kush me bukur e kush me mir
kush me mir belin e dridh
nje bukuroshe qe shendrit
ne mes te nates po e ban drite

ref;
vallzoni maturant vallzoni
naten e fundit ju festoni
e ne shtatorin e ardhshem
njeri-tjetrin me mall kujtoni

kush vallxon me mir ket nat
kush ket vend po e kall flak
jan kta tri e kto te reja
maturant qe i ka peja.

sa shpejt shkuan 4 vite
qe se bashku i kem kalu
mos mendoni per lamtumir
sonte dojm veq me festu

ref;
vallzoni maturant vallzoni
naten e fundit ju festoni
e ne shtatorin e ardhshem
njeri-tjetrin me mall kujtoni..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)