Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Zilja E Shkolles

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ref 2
din don din din don
zilja e shkolles
po na fton

ref 2
le te dihet per gjithmon
se fletoret do ti mbush
plot me pesa varg si rrush

ref 2
u hap shkolla me shendet
dhe ne klas po na therret

ref 2
din don din din don
zilja e shkolles
po na fton

se fletoret do ti mbush
plot me pesa varg si rrush
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)