Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Abazi (Ganja) - Pse U Ndame

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ishte koh e keqe
sisht për dashuri
Dimri t'bënte vapë
verës binte shi.

Dita isht e errët
nata e ndricuar
Kurse un e cmendur
se ti kishe shkuar.

Ref.(x2)

Pse ne u ndam
askush nuk e di
Vallë cili dreq
na bëri magji.

Un e kërkoj
shëmbëllimin tënd
Castet e kaluara
më hinin në mënd.

Ref.(x4)

Pse ne u ndam
askush nuk e di
Vallë cili dreq
na bëri magji.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)