Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Hajde Gjanem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
her pot tdu e her spot du
naqet tuja po dojn met tranu
qefin me ta mar nuk po ja vlen
se aq ty nuk po te pelqen

refreni 2x:
mos me le gjanem
hajde ti hanem
shum nga jeta mos kerko
se ti mbetesh pa kurgjo

her me vjen e her me ik
shum e lazdrume koke bre qik
sdi pse kaq shum kajde pom qet
kur ma mir se une ti ski me gjet

refreni 2x:
mos me le gjanem
hajde ti hanem
shum nga jeta mos kerko
se ti mbetesh pa kurgjo

refreni 2x
mos me le gjanem
hajde ti hanem
shum nga jeta mos kerko
se ti mbetesh pa kurgjo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)