Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Potpuri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hajde hajde o kalle o kalle

po ju knojna sonte hajde per

dashni o per dashnie

Veq per ju qika edhe djemt e rie

ku po knojna sonte jalla veq

qika derisa ndalet vet muzika

jalla vet muzika lujmi gishtat

moj e mir e lales moj e mir

e leles
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)