Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Kabashi - Mos Me Harro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
`Mos me largo nga zemra
nese t`largohem nga syt
me thuaj jeto se jam fati yt.[x2]

Shijo jeten tendee por mos me harro si t`kam dashur un askush nuk te do.[x2]

Nje dit kur te zgjohesh mos laj syt me lot.Dikush do tregoj se nuk jam ne ket bot.[x2]

Ne kalendarin tim vec dy data jan njera kur u pam tjetra kur u ndam.[x4]
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)