Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ona - Ti Dhe Oksigjeni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Imagjinoj nje nate pa ty
kjo dhimbje me trazon
nje perqafim kerkoj tani
te lutem me pushto
Ne enderren time ti je mbret
fryme-marrje..jete
Imagjinoj nje jete pa ty...

Ref.....
Une dua te jem ku je ti
te ndjej une afer meje
ne cdo cast.
Una dua te lozim ne bashk
e vetmja une per ty.dua te mbetem
uen dua te zgjohemi me ty
Te ndjej aromen tende cdo moment
Kujtimet tona,zemra i tregon
te dua,vec ty une do te them...

Str.2
Ne enderren time ti je mbret
fryme-marrje..jete....

REF.....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)