Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niti-bronx - Qe Pse

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Niti apet nbin ti po bon uweeeeeeeeeee !
so mo sikur djeeee a don me ti qe pse
emrin e kom arjanit edhe syt i kom tkafT
kur fol per femna tmija kallxo qe kom me raft
gjinja folin se sdin reperi ma prekt nbin
vi apet me nb-in kta tipat repin ngjep ta shtin
sikur shkopi per magji qashtu jom per mc-i
masi qeti seni tu bo tatu ki me pas qef non stop mem ni

qe pse mpengojn kur folin per mu !
repin e qes nkoqe se me to koqe di me lu
per rep jom shu ma her a u kuptum haver
bonja me gisht cilit dush reper tja boj ter
spata nevoj per kerkon me mri qetu ku jom
krejt i bona vet qysh i vogel kur kesh ngom
Besom qe kom thon repin ko me ndryshu
Sko me pas mo emrin rep Niti ko mu titullu

okej krejt e din qysh bohet seni hit
repera ti dridhi si termeti n'hait
ma bojn whuz up' nit qe nthg men
mere me goj para se me mar me men

dalim nteknologji ti Fllopi un dvd-i
ta shtypi kryt ta boj si monitor lcd-si
kur em nin e din qe si un ski tjert tkan rejt
na jena qut kur kejt jon flejtttttttttttt
kur thom jom qut kallxoj cili se diti
dhompirat i tutin fmit mos dil se ju han niti

interesat o dojn mem mar qa skan pas
dallona pi pidhav te nones si kioska pi kalas
Kush po ta ras Rasja n'Midis
ju shkoj kariera tu um bo diss
peritoj mu mer me ta veq jav knoj 1 dov
e keni vertetu emisionin edhe une jom kosov

Kallxoj gjdo reperit niti so inson
karin tem i kisha pas qeto idea te kisha pas trunin ton
a po thu niti pin pari Hejjjjjjjjjj kadal stop
skonsumoj Sene qe e di qe jon per lop
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)