Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Zani - Si M'je Bo Mi Te Morrsha Te Keqen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Si mje bo mi te morrsha te keqen 2x
Me je bo me te var teneqen 2x

Ref:
Ec bretkose ec, ec e mos ndalo
pashke vesh nallone
qeke goc tirone.. 2x

Si mje bo mi te morrsha te ligat 2x
Me je bo me te var opingat 2x

Ref:
Ec bretkose ec, ec e mos ndalo
paske vesh nallone
qeke goc tirone.. 2x

opaaaa tironaaaa ssssssssss :)))
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)