Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anda School Raptology - Intro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Saggi:

Tash ka ardh radha jon..ma ONDRRAT MU KAN SHKEL
arti me llika do tipa i qon n`HUMNER..
Tash e she QA JETOVA..sa sfida kalova n`jet..
Tash e sheh qa do me thon i VDEKURI QE NUK KA VDEK.
Hala na rrim N`FUQIN ZERo..e ESTRADA sjep respekt..
teton keni ELEMENTE..po jo njo perfekt...
Mane n`men mos i harroni..kta qe shkrujn vet histori..
SaggiColosNigaNapoDeep PsychoLLuksGog..Yeah..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)