Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malvin Terziu - Fol Me Mu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
fol me mu moj fol me tjer
zemren time po ma then
pse stregon ti a me don
po po lun me mu me fjal

ref: as nje dit mos meu taku qysh mendon ti tash per mu a e din se sa te du prap ne ty jam dashuru

dit e nat mendoj per ty por ti ket se meriton
sa te dua une ty zemren ti po ma shkatrron
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)