Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malvin Terziu - Potpuri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nje dit diele me takove nje unaz me dhurove fest te madhe me dashurove kurr prej meje su largove kjo unaz ka shum kuptim ke dhuru ti dashurin dot shkoj nanes ti tregoj vajzen qe un dashuroj

ket unaz un ska me hjek deri diten kur dot vdes gjith jeten me kalu a te du sa shum te du

vashe moj ma ke dashnin e sma ban me isharet o bylbyl o lum bylbyl a sma jep nje trendafil ne vetmi kam mbetur jam duke u tretur hallin kush ma dika vash shpirti mu ngrika
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)