Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mery - Shqipet Belagji

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Meri ( kqyre edhe vet )

dr.Blaze (T.A.R)
E qeli trunin si kapak e i nxerri dokumentat. fjalt e mija si kallash sun jav nalin as hekrat.
ju kum than edhe ju thash runi per veti mjekrrat.se sa her qe une vi ju ndikoj si shixhetat.
bash me merin nket qim nane
n'kit qim nane sa budallen e heki
sa budall inaxhi krejt n'tel i preki.
un menoj edhe per ty nuk menoj veq per veti. nese pak ma tesh k**** besom plum n'kry t'shkrepi.
Blendi-G(T.A.R)
E kom stilin si akrepi, jom vet i treti. qyky sen m'erdh prej qielli nuk po nxen mo as djelli .
sa her qe vi knej mu m'ki me shpejtsi. T.a.R and Mery me 1 bashkpunim t'ri.
si thom vetit blendi-g pa i zhduk krejt inaxhit (ëhë ëhëë )
si xhithmon tu kollit.
besom pasha krejt un me RAP babes jom rrit .
diqka menoj me qit n'drit e jo si ti qe Ki shllajfit.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)