Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Vec Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dola nbahqe me mledh lule aty gjeta nje djale tri
kishte nuk ni lule tkuqe mere ate si shenje dashnise

une e mora lulen mora lum e lum lum e lum
djalit ne bukuri besova lum e lum lum e lum

une me ty moj une me ty moj
me ty rash ne dashuri veq per ty moj veq per ty moj do ti ruaj syte e mi
une me ty moj une me ty moj me ty rash ne dashuri veq per ty moj veq per ty moj
do ti ruaj syte e mi

dola nbahqe mkish mare malli per me pa ate djale te ri
mkishte ble unaze prej ari mere ate si shenje dashnise

une e mora unazen mora lum e lum lume e lum
djalit nbukuri besova lum e lum lume e lum

une me ty moj une me ty moj
me ty rash ne dashuri veq per ty moj veq per ty moj do ti ruaj syte e mi
une me ty moj une me ty moj me ty rash ne dashuri veq per ty moj veq per ty moj
do ti ruaj syte e mi

une me ty moj une me ty moj
me ty rash ne dashuri veq per ty moj veq per ty moj do ti ruaj syte e mi
une me ty moj une me ty moj me ty rash ne dashuri veq per ty moj veq per ty moj
do ti ruaj syte e mi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)