Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shkurte Fejza - Ku Po Shkon Rrushi Lales

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O ku po shkon moj rrushja e lales
Me dimi te bardha x2

Bejamanaman sonte jam te daja x2

O syn i zi lum daja per ty
Per sy e vetlla ishalla me vjen apet x2

O ku po shkon oj rrushe e lales
Me kundra te zeza x2

Bejamanaman sonte jam te tezja x2

O syn i zi lum tezja per ty
Per sy e vetlla ishalla me vjen apet x2

O ku po shkon oj rrushja e lales
Me dimi lahuri x2

O syn i zi lum burri per ty
Per sy e vetlla ishalla me vjen apet x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)