Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Me Sy Të Penduar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF..
ahaa...me sy të penduar
ti kthehesh tek mua
ahaa...dhe une gënjehem
se prap ty te dua

do me dal sot..sot..sot
mban inat kot..kot..kot
ndërroje stilin tani..tani
unë t'a di e di..di..di
frym nga ty marr..marr
çdo gabim fal..fal..fal
zemer ty te kam..te kam
por e vetem jam..jam

REF..2x
ahaa...me sy të penduar
ti kthehesh tek mua
ahaa...dhe une gënjehem
se prap ty te dua

do me dal sot..sot..sot
mban inat kot..kot..kot
ndërroje stilin tani..tani
unë t'a di e di..di..di
frym nga ty marr..marr
çdo gabim fal..fal..fal
zemer ty te kam..te kam
por e vetem jam..jam

REF..2x
ahaa...me sy të penduar
ti kthehesh tek mua
ahaa...dhe une gënjehem
se prap ty te dua

Revolt klan..2x
baby you're come back
is one way on break
stay with me and please it
really got me too bit

REF..
ahaa...me sy të penduar
ti kthehesh tek mua
ahaa...dhe une gënjehem
se prap ty te dua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)