Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brezi Ri - Qysh Me Kalu Kohen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:2x B52
.......................................................................
Rri me dosta nmahall
Dyqysh me kalu kohen
Sillna me dosta nkerr
Dyqysh me kalu kohen
Kat sillna pi makiato
Dyqysh me kalu kohen
Shkojna club me zon
Dyqysh me kalu kohen
.......................................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)