Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Vendosi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
eeeeeeee

ishte ni her ni vajz e bukur, dulum u takum , sjansa mu paku

Ndoshta pse jam dashur, krejt qka pata ja dhash.

ref: je tale ni mejsh tare, aaa, ata tjert aa, ni tjeter, aaa kush ma shum të don, aa jan numruan.

Ndoshta pse jam dashur, krejt qka pata ja dhash.

Ti a ke qe mori kujtime, me thuaj pse me laaaan, ti mbete ne mbende, zdi pse kaq shum vuaj për tyy, aa nje dit tjeter me thaaa e tyy.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)