Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Abazi - Na Ka Lind Nje Djal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oh me ka lind sonte nji djale
Lum e lum sa gezim i madh
Kallu shpi kallu mahalle
Se m'ka lind sonte nji djale

Ref...x2
O o o djalo
Gezove nanen baben o
O o o djalo
Seç ma kenaqe zemren o

Qofsh i lumtur me nafake
Biri im ti paç urate
Shume urime e shume fat
Jete te lumtur e te gjate

Ref...x2
O o o djalo
Gezove nanen baben o
O o o djalo
Seç ma kenaqe zemren o

...

Ref...x2
O o o djalo
Gezove nanen baben o
O o o djalo
Seç ma kenaqe zemren o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)