Më mbaj mend (për 1 muaj)

Njomza Kallaba - Koza Nostra

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
jo me duroj sepse puna jon e pat lotet nuk mundem ti ndal se nuk patem fat
le te jet mes nesh e mos fol as une nuk flas nese dikush pyet pse ti hidhi fjalet pas
o puna jon ka qen per tjeret nuk vlen

ref:2x
llogari mos jep ti
eshte koza nostra
asnje fjale sdo te dal
prape eshte koza nostra
mos i qaj hallet saj
mbetet koza nostra
njeher le t mbetet diqka qe askush se di per ne te dy

nese jemi ndar asnje fjale mos thuaj ti le t mbetet pune e jon e mbyllur me nje dry
le te jet mes nesh e mos fol as une nuk flas nese dikush pyet pse ti hidhi fjalet pas
o puna jon ka qen per tjeret nuk vlen

ref:3x
llogari mos jep ti
eshte koza nostra
asnje fjale sdo te dal
prape eshte koza nostra
mos i qaj hallet saj
mbetet koza nostra
njeher le t mbetet diqka qe askush se di per ne te dy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)