Më mbaj mend (për 1 muaj)

GT - Na Bim Hit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Yeah yeah Gt izzlle Fight
Yeahh Prru Yeah Po po Popopo Prru prru yeah Prreeh

Ref/2x

Vina se na krejt qka kem e bina bim sa her vina ti nclub na nin na nin aa Jem tpart edhe krejt e din e din Mitrovic ferizaj prishtin prishtin

GT

Kur o puna per hip hop un spritoj mi hi fellit ushqehna n'migrofon edhe pse kom trupin e njerit i marum me rreze tdiellit boj drit si vetetima gojen krejt flow trunin full t'musht me rima
kur e qiti nAksion aha e thirrin killa reper 5000 kubik me 52 ventilla me infinit njeri e di qe ma ki inati kungjat qoja nanes se ju kan ba bajat ahaa kur o puna per hip hop ktu e din kush dominon beatin edhe hitin e boj se jom number one me ju pa tu kcy tu ja fut shake dhe vodkt shum ta kisha ngjit po pom vjen munim prej vodkes vodkes vodkes vodkes

Ref/2x

Vina se na krejt qka kem e bina bim sa her vina ti nclub na nin na nin aa Jem tpart edhe krejt e din e din Mitrovic ferizaj prishtin prishtin

G-fighter

Yeah Mthirrin Fajta qaj pej infinitit e din qe ma din tuten kur beatin e nagaziti kom qef e qysh kom qef ty tbertet momi tla desh nhymje teshat ti gjuj pi gjamit tla pa la qishtu e smuj diten mos rrini me fajterin se fajteri e ka siden reperat per mu jon si troshat e bukes jav hupi vedijen si me ra me tru prej malit tbukes ju boj tok si me bari tfierit qitash e kapishi tuaja tfajterit um gjen tPit tu fillit rep me krye um gjen shtrit tu njek beat nHip Hop me tPshtye

Ref/4x

Vina se na krejt qka kem e bina bim sa her vina ti nclub na nin na nin aa Jem tpart edhe krejt e din e din Mitrovic ferizaj prishtin prishtin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)