Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

MGH - Intro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
YEAH MGh MGh Mendeking bosz records boszman bits ky osht albumi jem i pari Kuq MG aha e po ja nisni pra nuk pe zgati shum per kejt ata që ma kan përcjell muzikën e din qe jom Real e shum do mas pari skan pas qef me ardh une Boszrecords po nejse secili i din ato punt e veta punt e juve jon mos folni shum palidhje se mas pari nuk em njifni sma kini përcjell muziken ok e mas pari informonu e atëher folni e për adhurust e din që e di që shum keni mu gzu e për inatçort spo foli e shifni tane tash vet ejo boszrecords e për krejt inatçort ngone tash KuQ Mg edhe e dini qysh fillon ky sen kush jom kon kush jam edhe kush ka mu kon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)