Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nadi & Lori - Tjeter Mos Kerko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nadi …

N'shikim t’parë kur t’pash oj vajz
zemrën time ma ke marr
u dashurova n’ata sy
tash çdo dit mendoj në ty. 2x

Eja vajz ti dashurom
tjeter djal ti mos kerko
veç ta dish se sa të du
1 sahat sdot rish pa mu. 2x

Lori..

Prej at dit kur t’pash o djal
mend e mia mi ke marr
u dashurova nata sy
tash çdo dit mendoj për ty
skam lan vend pa te kerku,
Zemrat tona më i Bashku
veç e jotja unë dot jam,
po te baj be skam tjetër kand

Eja djal ti dashurom,
Tjeter vajz mos kerko
Veç ta dish së sa te du,
1 sahat sdo t’rish pa mu 4x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)