Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Lamtumir

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bashk me tjeret dot kendoj e me zemer dot vajtoj, bashk me tjeret dot kendoj e me zemer dot vajtoj, un prej gurit sjom o shpirt, po as kush sdu me dit, do te bohem se ste njo kush jom un mos trego.

Refreni *2 :

Lamtumire o shpirti im per mu fund per ty filim, te uroj shum fat ne jet amanet mos me harro krejt.

Krejt kan ardh me ta uru e ti shpirt je tuj lotu, krejt kan ardh me ta uru e ti shpirt je tuj lotu, un kam ardh veq per met pa e perhajr me ta bo sonte jom musafir qe vallzoj pa deshir.

Refreni *2:

Lamtumire o shpirti im per mu fund per ty filim, te uroj shum fat ne jet amanet mos me harro krejt.

*4
Jaman Jaman oh oh of of

Refreni * 2 :

Lamtumire o shpirti im per mu fund per ty filim, te uroj shum fat ne jet amanet mos me harro krejt.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)