Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sead Muqa - Tre Pejont

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Besniku):
Ishim jasht diku
Sejit i ra ndërmend
Pse spe bojm ka ni send me Danin na te tre
Jemi ekip perfekt, kombinim i trent Dani un e ti, Seji me klarinet.

(Dani):
More besnik m'ke mbyt e shkoi rakija
Për respekt jeni t2 Seji edhe ti
O për një kangë s'mjafton vetëm miqësia,
Ku jon teksti e melodiaaaa.

(Besniku & Dani):
Ku e lamë e ku na mbeti,
Ku na mbeti muhabeti
aty ku na mungon teksti bjeri Seji klarinetit.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)