Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Her Si Lyps E Her Si Mbret

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x.Her si lyps, e her si mbret
na shkoj jeta ne gurbet
2x. Kur sefas smuj mej ik
na shkoj jeta me muzik

Ref.2x.Sonte po knohet konga
me euro me fronga
me ...............
o dihet kush osht bossi

2xParet shkojn e paret vijn
se per to hic spo na ndijn
2XGjithmon i kam ndij tuj thon kush o kon gjith ka me kon

Ref.4x.Sonte po knohet konga
me euro me fronga
me ................
o dihet kush osht bossi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)