Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sivi - Me Fal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
haha ejo sivi he bessy

SIVI-Me kujtohet momenti kur u njohem me kujtohet momenti kur u ndam vec dy fjal ti mua me thoje ti me thoje se sa shum me doje tani ku je shum po me mungon tani ku je zemra ime ty ende t'don dua tjem me ty dua te tkem pran dua tperqafoj se pa ty un smund tjetoj keto mendime po me shkaterrojn keto mendime jeten po ma shkurtojn nuk dua me te pres nuk dua se do vdes te lutem eja ti se pa ty un smund te rri.

BESSY-Me fal shpirt im me fal qe te kam mashtruar me fal zemra ime qe ty te kam lenduar me fal tlutem ti me fal mu tani te lutem ktheu ti se pa ty un smund te rri.(2x)

uuuuuuueeee eje eeeeeeeeeee

SIVI-shum von un e kuptova gabimet qe un bera si harrova e tani falje po kerkoj shum jam penduar se pa ty un smund te vazhdoj me fal shpirti im qe te kam mashtruar me fal zemra ime qe ty te kam lenduar te lutem me fal ti me fal mu tani te lutem kthehu ti se pa ty un smund te rri.

BESSY-Me fal shpirt im me fal qe te kam mashtruar me fal zemra ime qe ty te kam lenduar me fal tlutem ti me fal mu tani te lutem ktheu ti se pa ty un smund te rri.(2x)

uhuuuuu eeeee u jeejejejejejejejununu me fal zemra ime me fal me fal me faaaaaal
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)