Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sivi - Vallja E Tropojes

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
valle kurr ju mos pushoni
dasme e feste tna zbukuroni
ne prishtine e ne tirane
dore per dor qiftin e mbajme

ref.(2x)
valle kurr ju mos pushoni
dasme e feste tna zbukuroni
ne prishtine e ne tirane
dore per dor qiftin e mbajme
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)