Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anxhelo Koci - I Vetem Ndihem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
pse me sheh ashtu pasqyr
ne syt e tu shoh syt e saj
duha ta dish qe me mungojn
kto perqafime ne kte ender qe po jetoj

per ty flas me kto mendime
zemra me joshet me vegime
kjo heshtje flet ne vendin tim
te thot te dua ty shpirti im

REF :
me fto te ndizem kte nat
ne kte errsir kaq te gjat
ne kte galirei mendimesh pa ty fikem
me jep sy te shikoj qart
me jep forc te ngrihem lart
cdo gje timen e kam por vetem ndihem

jam aty cdo naaaat
per te te dhen puthjen e naten e mires
dhe pse sme sheh jam aty
per te te dhen dritetn e erresires

REF : (x5)
me fto te ndizem kte nat
ne kte errsir kaq te gjat
ne kte galirei mendimesh pa ty fikem
me jep sy te shikoj qart
me jep forc te ngrihem lart
cdo gje timen e kam por vetem ndihem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)