Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Korab Jetishi - Se Kam N'jet Me T'lutë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Vetem Fjal te mira
per ty flasin krejt
ah sikur veq nje prej tyre
tishte e vertet !

Me kan thon qe Zemra jote
esht sikur Dukat
lum aj qe esht ngat teje
mjer aj qe esht larg !

Ref.:
Jeta eshte teper e shkurt
se kam njet ma shum met lut
ose sonte ose neser ne ket koh
dua qe te shoh [2x]

Po ta bej me Dije
kurr se la pat thirr
esht e vetmja Rrug per mua
qe te njoh ma mir !

Me kan thon qe Zemra jote
esht sikur Dukat
lum aj qe esht ngat teje
mjer aj qe esht larg !

Ref.:
Jeta eshte teper e shkurt
se kam njet ma shum met lut
ose sonte ose neser ne ket koh
dua qe te shoh [2x]

Ref.:
Jeta eshte teper e shkurt
se kam njet ma shum met lut
ose sonte ose neser ne ket koh
dua qe te shoh [2x]
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)