Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alba G - Hot

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REf..

alba g: veq zonin kur ma nin thu woa woa woa edi qe don me ba si na na na...pse fol per mue blla blla bllapo don mu kan si une po si une nuk ka..
edi qe po lakmoni kur ma nini qet Flowqdo BEAt qe kapi ndor gjith hit une kom me ba a e di qe tka mungue qeky qeky zoo.. e di moj zemer qe sme ke harrue joo..
e qoni nkam se u ktheva apet Bak eGzimi osht prezent aty ku luhen lekt ska respekt mos rri vete e qa po pret..
e kena leht e bojna nxeht zakonisht per qdo vjet e ...osht nja ktu nja ne 1milion producent dora jem vet e bon ku po shkon ec afrohu e mos um ik Alba-G and Deba mjuzik..

ref. Deba..

a po don hala me ngu muzik po po po hajde bertit ma shum hej po popo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)