Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enis Bytyqi - Sundon Amori

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
pa pritur ke hy ne nje mbreteri dhe me ke pershtu si tja baj se di,cdo gje ke trondit ti ne trupin tim,si semundje je qe nuk ka sherim

ref
sonte me mua po sundon amori,pa me pyt erdhi e gjitha mi mori,me ato sy blu gersheta si arr,e trazoj shpirtin e djalit beqar

me dy duar ty ta fala cdo gje,si kam ra pishman tego cka do me,bota shpesh ka thene rastesia mbret,ateher kur se pret pa prit kur troket

ref
3* Sonte me mua po sundon amori,pa me pyt erdhi e gjitha mi mori,me ato sy blu gersheta si arr,e trazoj shpirtin e djalit beqar e trazoj shpirtin e djalit beqar3*
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)