Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Flora Gashi - Sa E Lumtur Isha Un

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pse ktu sonte po rri vet pse un sonte po mendoj pse ktu sonte po rri vet pse un sonte po lotoj dashurin qe e kam pas dikush tjetr ma mashtroj dashurin qe e kam pas dikush tjetr e mashtroj

RF.sa i lumtur isha un ato dit kur t'kam njoftu fjal te embla me ke then e un t'gjitha i kam besu

RF:2 sa i lumtur isha un ato dit kur t' kam njoftu e tash un e pys veten pse aq shum paskam gabu

Pse mengjesi ktu me zuri e pik gjumi skam ne sy pse mengjesi ktu me zuri e un prap mendoj per ty i kujtoj un ato qaste kur kam qen or djal me ty i kujtoj un ato qaste kur kam qen or djal me ty

RF sa i lumtur isha un ato dit kur t'kam njoftu fjal te embla me ke then e un gjitha i kam besu

RF:2 sa i lumtur isha un ato dit kur te kam njoftu e tash un e pys veten pse aq shum paskam gabu

E padrejt esht kjo jet se gjith boten e mashtron e padrejt esht kjo jet kur askush nuk te kupton ke nje djal qe shum e don me ne fund aj te tradhton ke nje djal qe shum e don me ne fund me tjetrn shkon

RF sa i lumtur isha un ato dit kur t'kam njoftu fjal te embla me ke than e un gjitha i kam besu

RF:2 sa e lumtur isha un ato dit kur t'kam njoftu e tash un e pys veten pse aq shum paskam gabu .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)