Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mimoza Shkodra - Lute Nana Bijen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lute Lute Nano Bijen rri edhe si vjet oOo Rri edhe si vjet

jo moj nano smun po rri se kom mbush 20 vjet aman aman kam mbush 20 vjett

... pa i bo 3 muj oo pa i bo tre muji jo moj nano smun po rri se jom e deres hujii aman aman jom e deresss hujjii

jo moj nan un smun po rri se kam mbush 20 vjett oo i kam mbush 20 vjett....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)