Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

I2rejt - Ehii Zemur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ehii Zemer
Refren * 2
ehii Zemur Nuk je veq Ti femen a Thu per me ba emen un du met ba temen
Se qishttu kuka e shkrume robi jem mu kan perjet ndaq harrom ndaq kujtom n zemren tane kom me met

jeh jeh femen ku je zemur thirma 1 her ti keT emen
dashuri e rrall o kam man gjall Ngo eLekTro jeTo sikur praall
SyT en ball nuk po shoh kush je ti nuk pot njoh
a je ti qajo qe deshta a nashta tash po ndrysho
ani ani sso probLem une heci rruges tem
amo vet ti ki me pa pa mu nuk ki qa me ba
deshte lype ti mu da thash kadaL nalu be vlla
dashuri ti nuk ki nese n jet nuk bon sefaa
ti apet me ment e tua qe nuk din kurr mu naL
e ke ba fjalen te dua sikur me kallcu naii prall

okej un pot kuptoj jeta pLaGT ti sheroj
un jom qaj qe u Lendova une tash po sharrooj
ni kshiLL nga zemra jem n zemren tane ni probLem
si kafe e mengjesit gjith ki mu kan jeta jem

Refren * 2
ehii Zemur Nuk je veq Ti femen a Thu per me ba emen un du met ba temen
Se qishttu kuka e shkrume robi jem mu kan perjet ndaq harrom ndaq kujtom n zemren tane kom me met
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)