Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fulzan-G - Pini E Kceni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
`Refreni

Hajdi theni pini kceni
Qonu kejt e ul mos neni
Sonte pina edhe rrina
Se veq na qeshtu dina

`Reptura 1 (FuLzAn-G)

Hey tash ti ngo se moti sjemi paa
FuLzAn-G e NiiT-Ro jena gjall hala
kalun 2-vjet prej asaj `Qyre Naa`
ndryshun shum sene edhe vet e kini pa
ska mo qyre na po tash kshyri ataa
se shum o ka folet qysh mu bo sikur na
kur je me neve ty sen nuk t'mungon
veq bon ti me gisht se 2'ff ta plotson
nime bohet nxet kur na ki prezent
edhe na pe vrejm spot rrihet me ni ven
mushe tekillen e qitja pak limonnn
bomi kejt tok edhe snimi per kerkon
bojna qa bojna mos i bir pishmonn
kshtu e ka jeta ti harron qe egzistoney
nime ta then me nejt me FuLzAn-G`n
se osht shum trip e per kurgjo nuk nin

`Reptura 2 (NiiT-RO)

Hajdi theni pini edhe kceni
qunu more kejt e asnjo ul mos neni
ja sot ja kurr chillit e smookit
femna shum t'forta nisja pak livrit
ti e din se kush ta bon atmosferen
na dy si gjeth qel e kemi deren
ti nihesh shum mir gjethmon me neve
me ksi sene t'qarta thu qe e theve
normal e then ja nis edhe kcen
beati i blackyt ty ti hup ato men
leje ti tash mos mu bo shizofren
problemet qa i ki lej me ni ven
ul ti mos rri po kap pshtill naj sen
tani ikum na dy ta kallxoj ty ni ven
ta kallxoj ty ni sen ta msoj jeten tem
NiiT-RO si qdo her per femra ska problem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)