Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Loti Vjen Nga Syri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kte keng ta dedikoj Ty jeta ime dynjaja ime Rida ime..

Refreni:
Loti vjen nga syri
Kur ti s'me shikon
Kur te them te dua
Te lutem me beso(2x)
Qielli sjell shi
E ti sjell lot
Dua te te puth
Por ti JE shum larg(2x)

Si mund te thuash
Kur un ty te dua
Kur zemra jote
S'esht me mua(2x)

Ta dish sa te dua
S'ta them dot me fjal
Po ta hapesh zemren
E ke per ta pa(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)