Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Hajt Veq Pak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa her unë Vetëm jam weq për ty unë Menojjj
Ç'do Kujtim me ty unë dua ta Përjetoj
Sa Shumë Të duaa Weq ni Zot e Dinn
Edhe Jetën unë e Jap për tonën Dashuri

Je ti ëndërra që ShoHH ç'do natë
Je mendimi që më ndjek ç'do natë....
Je Frymëzimi që më sjellë Jetë
Je tii Dashuria e VërteT .....

Ref....

Hajt hajt Afrohu pak , Hajt Afruho tii weq pak
Dashuri T'madhe ndjejë Për Ty
Afrohu ti veq pak...... 2X

Ka shumë gjëra dua t'themm
Kur pran Teje Unë të Jem..
Të ndjej n'Zemrën temm
Sa t'qes unë n'Mend........
Unë Dua që t'kem afër vetës
Do t'Jem i joti gjatë gjithë jetës
Ku do që t'shkoj n'Ty MEndoj
Wetëm për ty Tjetër s'Dëshiroj..

Zemëra fort më rreh Kur t'shooH
Të kërkoj ku je Të Duaa më Besoo 2X
Të Duaaaaaaaaa

Ref....

Hajt hajt Afrohu pak , Hajt Afruho tii weq pak
Dashuri T'madhe ndjejë Për Ty
Afrohu ti veq pak...... 2X
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)