Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabina - Jam Me Ty (I'm With You)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nese do te me duash ikim larg
dua qe te jesh veç ti
nese di te me ndjesh
une aty jetoj
me ben te jem shum strong
ecim ne te dy me thuaj se me do
baby vetem ti me çliron
e dua frymen tende te prek
ne zemren tende me merr
dhe me ço shum larg
shum LARG

REF..
Jam me ty
te dua ty
me merr shum larg..shum larg
jam me ty
I'm with you
i love you
together far..so far away
i'm with you

ndonje her s'eshte e leht
ta mendosh
fare pak te mungon
nese do mund ta kesh
per gjithmon
ajo vjien e merr form
ne te dy me thuaj se me do
baby vetem ti me çliron
e dua frymen tende te prek
ne zemren tende me merr
dhe me ço shum larg
shum LARG

Jam me ty..te dua ty
jam me ty..i'm with you
nuk dua te ndal
ne zemer te kam
per mua je deshira
dhe endrra me zgjat
tani e kuptoj qe
te dua me shum..
te dua me shum..
te dua me shum..
te dua me shum..

REF..
Jam me ty
te dua ty
me merr shum larg..shum larg
jam me ty
I'm with you
i love you
together far..so far away
i'm with you
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)