Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Can't Do Shit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
OTR hahah ouuuu huu yeah bang what's up you know what's upe you varrosi what's up cuz noizy
Ref (4x)
you know, krejt jan tu fol sikur du me bo dicka me bo dicka sikur du me bo dicka

Noizy:

Lshoma rrugen me 1 her, 24 or gangsterr,
qe ku jam kush lypi ferr, kur ski koqe mos u merr,
mes prishtin qe ku mki, n'studio mrena sa kom hi,
pash gangsterra por ske ti, tingullon si f**kin bi**h
ta boj un ty ma zi si dove n`Shqipni,
ti hupi qelsat e deres perjet t`mbylli nshpi
couse im a bad boy pussy,and i stay strong pussy
sa her t`kom than se ta prej ftyren t`kuqi

all of them talk but they don't f**k about

Ref: (4x)
krejt jan tu fol sikur du me bo dicka me bo dicka sikur du me bo dicka

Varrosi:

bej rrep se di bej rrep se du bej rrep se nuk jam shit si ju
bej rrep se kam talent e rrepi krejt m'pershtatet mu
se ju kom thon you know
ske ca me bo problem per ty per ate jeni krejt pa lidhje kush s'ju ngjo OTR ngjona kudo
ngjo dick head po t'foli ma kadale se kam shume thjesht me ty n'mikrofon karin me tall OTR n'vent par
ju krejt po vini verdall boni krejt dissa pa lidhje po kerkush spo ua var se kadale kadale
kush t'doj le te na dale
kerkush sun na nale
jena force e madhe
O.T.R my brother
there ain't no other
sun e bon qysh e bojna na
prrraa
bo mrapa wanka sun thush kurrgjo se jan vargje te verteta
london city my shqipez me barreta shot's in the air per shqipet si jan n'hekra

Ref: (4x)
krejt jan tu fol sikur du me bo dicka me bo dicka sikur du me bo dicka

(x2) all of dem man talk but the pussy can't do shit, they can't do shit
none of dem can't do shit
(x2) all of dem man talk but the pussy can't do shit, they can't do shit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)