Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Fetahu & Vjosa - Aman Aman Shume Po Te Lutna

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(ref#2)

qe dy vjet e disa muj o qe dy vjet e disa muj dashni tmadhe ke pas per mu aman dashni tmadhe ke pas per muu

(ref#2)
aman aman shum pot lutna mori vajz aman aman shum pot lutna mori vajz prej dashnies mos me u nda

psha syt qe kom ne ball o pasha syt qe kam ne ball zgjatma doren tma bojsh halladh aman zgjatma doren aman zgjatma doren o met o bama hallall

(ref#2)
aman aman shum pot lutna mori vajz aman aman shum pot lutna mori vjaz prej dashnies mos me u nda

o mos um shti aj met ba bee o kur e din oj vjaz se sa shum te duu o koha po kalon o kthim ma nuk ka o vorrin nuk e di se ku e ke per dashurrin per dashurrin o te meti oej

lum terren lum terren lum terren terrenum eva o hajde

edhe nier pra pershendesim enver prishtinen negjati nga zvicrra pershendet bosin e drenices naserin me emrin tim personal fadili nga medvegja proemasten metin nga vranjeci po ashtu produksioni zeri llapit zotri rafeti pershendet te gjith te pranishmit pra ooo kalle kalle
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)