Më mbaj mend (për 1 muaj)

I2rejt - Me Vullnet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me Vullnet
Po DoKna Shum i Urt Kur Jom Shum i Smut Jom Ra n'Pozicion Kuja Spari Her Me Ja Qi At Nan
Se Gjaku Jem Shum I Nxehet Dikujna RRugen Ja KA NdaLuu per me KAlu Po DoKna Shum Mair Kur Pe Rroki 1 Pozit
Jom Shum i Flliqt Qe Jeten Muj Me Ta GeRrdit .. Tamon Puna Po Vjen Me Ju KaLLxu SE Me VuLlnet E BOj SE Po Te Karantoj Per 50 Per Qin Ket REp E Boj Pa Sha Se Ne VeLekkinc Jetoj Se i qatyhit Jom e Kom Nanen e Veten e Krenojj SE Jom Princ
Bash 100 Per Qin Kosovar e e Me Trip Tem Vazhdoj Se PSe Jom i unt Per 1 muzik e boj spotin per 2 or M.T.B Sein ImmeR
pa taktik e matmaTiK M.T.B osht i lindum per perendim se shaj kerkon se ju doket vetja
pendim skom qef dikun me ofenduu jetoj rrugen tem qeshtu duhet me vazhduu krenona n'zot
qe qeshtu po jetojj Ishalla gjith vazhdojj Athu PSe Per Hater VeLekkinces Kit SEn E BOj SE HaLa Me Vet Veten Po Krenona
Kurr n'jet su pendova veq te para Me Emrin M.t.b shkova
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)