Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lyric Master - Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
1
Tani jam një, shkoll me ty /
E që kur te pash, ne zemër më ke hy /
Ngado qe un shkoj, vetem n'ty mendoj /
Vetem t`jem me ty, tjeter nuk dëshiroj /
Me parë isha I lirë, e shum I shfrenuar/
Tash është më vështir se jam I dashuruar /
Sa her që të shoh, zemra më fort më rreh /
Kur ndihem I vetmuar, te kerkoj ku je /
ënderr mbrëm të pash, sikur je me mua /
Në fund morra guximin, t'thash të dua /
Në fillim mendoja, se te kisha simpati /
Por tash e kuptova, se te kam dashuri /

Ref [x2]
Per ty un kam mall, ku do ngado që të shkoj /
Për ty ndjenjat që kam, nuk di si ti tregoj /
Shpirti im po vuan, ku je të kërkoj /
Te ti dua te vi te t'them se ty të dëshiroj /

2
Mendova një her mirë, dhe dua të ta them /
Ndjenat që kam për ty, me ty dua të jem /
Të lutem rri me mua, të lutem ti mos shko /
Bashkimi i ne të dyve, shpresa e fundit o /
Vetem ti m`pëlqen, veq ty te deshiroj /
Të lutem më beso, kët këng per ty këndoj /
Ende un nuk t`kam pran e s`mund te ndjehem mirë /
Mos më refuzo, plotsoma kët deshirë /
Që moti dua, ti puth ato buzt e tua /
Të mbaj në përqafim ta di se më do mua /
Ishe,dhe, je, te kam engjull I jetës time /
Ti do jesh e imja, e jo veq në kujtime /...

[Ref x2]
Per ty un kam mall, ku do ngado që të shkoj /
Për ty ndjenjat që kam, nuk di si ti tregoj /
Shpirti im po vuan, ku je të kërkoj /
Te ti dua te vi te t'them se ty të dëshiroj /..... /
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)