Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - I Harruar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Intro:
Houu .. aa ooouo
U oouo aaaa

Don Arbas:
We go , Let's go go'u
arbasSounD
we go , Let's go go'u
There is fire a.a.a
- Oouu oooo
There is fire aa , there is fire!!!

Verss 1 :
Ndarja jon eshte sigurt
E di e kemi pak ngusht
Gabim qe jemi pa
Tani duhet me u nda

Ref:(2x)
Emocione s'ka, duhet me u nda
Mbetet e kaluar
nuk eshte as mekat e as inat
Je i harruar

Verse 2:
E di e kemi veshtir
Nje dit do te jet me mir
Mbetet nje histori
Shkruar per ne te dy

Ref : (4x)
Emocione s'ka, duhet me u nda
Mbetet e kaluar
nuk eshte as mekat e as inat
Je i harruar
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)