Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Podrimaj - Më Mungon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dy sy që zemren ma vodhën
një jetë të tërë
të tërë ma morën
shpirtin ma helmuan
kur nëheshtje u larguan

sa premtime u kthyen
në ëndrra pa fund
një lot i ftoht pikoi
zemra e lodhur
në hekshtje e kërkon

Ref:
Më mungon
puthja e tij më mungon
më mungon më mungon
qfar kaluam ai harroi
forca tani më tradhëton
pa mua ai vazhdon
ai vazhdon
më mungon ai më mungon
qfar kaluam ai harroi
kurr s'më kuptoj

Dy sy që dikur i pata
një jetë të tërë
të tërë ua fala
shpirtin ma helmuan
kur në heshtje u larguan
Edi milion fjalë
pas nuk do ta kthejn joo
më bën të ndjehem e dobt
dhe veten ta urrej
prap dua un ta kem

Ref:
Më mungon
puthja e tij më mungon
më mungon më mungon
qfar kaluam ai harroi
forca tani më tradhëton
pa mua ai vazhdon
ai vazhdon
më mungon ai më mungon
qfar kaluam ai harroi
kurr s'më kuptoj

Më mungon
puthja e tij më mungon
më mungon më mungon Baby
qfar kaluam ai harroi
forca tani më tradhëton
pa mua ai vazhdon
ai vazhdon
më mungon ai më mungon
qfar kaluam ai harroi
kurr s'më kuptoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)